Współpraca


Jeśli lubisz podróże, polską motoryzację, stare samochody pobierz poniższy obrazek i umieść go na swojej stronie, blogu, facebooku. Pokaż innym że Maluchy ciągle jeżdżą i można nimi podróżować w każdych warunkach. Dla wzmocnienia efektu możesz polubić naszą stronę na facebooku.

Jeśli prowadzisz stronę, bloga lub działalność związaną z Fiatami 126p i chcesz aby Twoje logo znalazło się tutaj zapraszam do współpracy polegającej na wzajemnej wymianie linków lub banerów.

Jeżeli posiadasz sklep motoryzacyjny lub warsztat samochodowy i chcesz pomoc w promowaniu idei podróży zabytkiem polskiej motoryzacji, wydrukuj powyższy obrazek i umieść go w widocznym miejscu.

Jeśli chcesz pomóc mi w podróżowaniu Maluchem finansowo, sprzętowo lub warsztatowo w zamian za promocję Twojej firmy w internecie lub bezpośrednio na samochodzie, proszę o kontakt.

Jeśli jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, agroturystyki lub innego obiektu turystycznego i chcesz zaoferować mi gościnę w podrózy w zamian za promocję Twojej działalności na moich stronach turystycznych proszę o kontakt.

Jeśli chcesz umieścić reklamę na tej stronie istnieje kilka opcji. Możesz zapłacić gotówką, towarem, usługami lub w inny sposób jeśli masz coś ciekawego do zaoferowania. Napisz do mnie aby ustalić szczegóły.


Fotograf Legnica

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz