niedziela, 23 marca 2014

Wymiana łożysk piasty przedniego koła

Łozyska od strony pasażera dostały w dupę po około 2000 km, najprawdopodobniej ze względu na niepoluzowanie nakrętki podczas poprzedniej wymiany w serwisie.

Wymiana 22 marca 2014 przy stanie licznika 86511 km.8 komentarzy:

 1. Właśnie ja mam też do wymiany w swoim 126p , bardzo trzeba się namordować przy wymianie?
  Jakieś narzędzia są niezbędne albo np bardzo ułatwiające prace?
  Rozumiem że młotek i duży śrubokręt jako wymijak potem coś czym można umieścić łożysko w piaście . Ale może jakieś patenty? Ściągacze?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Maluch, Fiat 126p ma tylu samo zwolenników co wrogów.Jedni mówią o nim z sentymentem a inni jak o najgorszym koszmarze.Prawda jednak jest taka,że w porównaniu do aut zachodnich,które były tworzone równolegle, popularny kaszel nie ma co się równać.

  OdpowiedzUsuń
 3. 38 yr old Speech Pathologist Phil Franzonetti, hailing from Woodstock enjoys watching movies like The Private Life of a Cat and Pottery. Took a trip to Kalwaria Zebrzydowska: Pilgrimage Park and drives a Ferrari 275 GTB/4. przydatne strony

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis! Muszę przyznać, że można zaleźć u Ciebie masę cennych wskazówek i informacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety ja się na takich pracach całkowicie nie znam i chcę powiedzieć, ze jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest to aby zawsze wiedzieć co robić w momencie awarii pojazdu na trasie. Od siebie chcę powiedzieć, ze bardzo dobrą opcją jest na pewno wezwanie pomocy drogowej https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/ i ja właśnie tak robię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy kierowca powinien mieć w swoim telefonie zapisany numer do pomocy drogowej. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. W Poznaniu polecamy https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/. Dostępni 24h na dobę, siedem dni w tygodniu, zawsze gotowi do działania.

  OdpowiedzUsuń